Fusak zavinovací – cocoon klasik

Fusak zavinovací je multifunkční a velmi kvalitní. Fusak je určen pro děti od 0 do 3 let. Šířka fusaku se přizpůsobuje... více informací »
Fusak zavinovací - cocoon
Fusak zavinovací je multifunkční a velmi kvalitní. Fusak je určen pro děti od 0 do 3 let. Šířka fusaku se přizpůsobuje...

Fusak zavinovací je multifunkční a velmi kvalitní. Fusak je určen pro děti od 0 do 3 let. Šířka fusaku se přizpůsobuje velikosti dítěte pomocí zavinovacího systému se suchými zipy. Délka fusaku je nastavitelná pomocí stahování kolem hlavičky dítěte. Fusak můžete využít na jaře, na podzim a v zimě.

Způsoby využití fusaku
Fusaky je možné použít do autosedačky, hlubokého kočárku, sportovního kočárku i do přenosné tašky pro dítě. Díky své poddajnosti se fusaky Cocoon přizpůsobí i malým kočárkům a malým autosedačkám.

Praktické a originální detaily fusaku:
– pro děti, které již chodí a mají špinavé botičky, je fusak ve spodní části omyvatelný
– součástí fusaku je omyvatelný nánožník, který se přetáhne přes fusak a tak jej ochrání při vlhkém počasí a také před větrem, nánožník je schován v kapse ve spodní části fusaku
– stáhnutím kolem hlavičky dítěte se vytvoří kapuce, která ochrání dítě před chladem
– fusak má kvalitně vyšité univerzální a dostatečně velké otvory i pro velké upínací spony, vhodné také na 5-ti bodové bezpečnostní popruhy kočárku, autosedačky

 

Fusak je možno vylepšit dokoupením odepínací vnitřní vložky, při jejím použití se zvýší tepelná účinnost fusaku a dítě je tak velmi dobře chráněno před silným mrazem a zimou. Vnitřní vložku můžete zakoupit v mnoha barevných provedeních a vytvořit tak barevnou kombinaci s vnější stranou fusaku.

 

Rozměry fusaku
maximální délka 110 cm, šíře libovolně nastavitelná

 

Materiál
Vnější + vnitřní látka: 100 % polyester, atestovaný fl eece s úpravou antipeeling, materiál optimálně regulující teplotu. Vnitřní spodní díl na nohy: 100 % polyamid, atestovaný nepromokavý materiál. Výplň: 100 % polyesterové vlákno s kvalitní tepelnou izolací a tvarovou stálostí.

 

Čištění fusaku

Je možné prát v automatické pračce do 30°C pracími prostředky šetrnými k barvám. Vnitřní spodní díl je jednoduše omyvatelný vlhkou tkaninou.

Tento velmi oblíbený produkt Fusak zavinovací - cocoon Nábytek Harmonia pohodlně získáte právě teď u nás za parádní cenu! Akční cena již od 1 789 Kč.