Helium do balonků a balónky 50ks

Zábavná sada Balloon time je jednorázové balení hélia, balónků a provázku na balónky. Láhev s héliem je pro jedno použití a... více informací »
Helium do balonků a balónky
Zábavná sada Balloon time je jednorázové balení hélia, balónků a provázku na balónky. Láhev s héliem je pro jedno použití a...

Zábavná sada Balloon time je jednorázové balení hélia, balónků a provázku na balónky. Láhev s héliem je pro jedno použití a je nevratná. Set obsahuje vše co potřebujete na párty, karneval, nebo oslavu. V balení je 50ks balónků 9″ / 22,9 cm / mix barev, provázky, napouštěcí ventil a jednorázová láhev s héliem na nafouknutí balónků. Balloon time je vhodný nejen pro nafukování balónků, které jsou obsahem balení, ale také pro nafukování těchto druhů: fóliové balónky 18″ / 45,7 cm / 27 x ks anebo latexové balónky 11″ / 27,9 cm / 27 x ks anebo latexové balónky 20″ / 50,8 cm / 20 x ks. Akční a ve slevě výrobek lze nakoupit právě zde tady u nás v oblíbené rubrice dětské hračky! Vyhledejte si ostatní zboží z této rubriky ve výhodné akci!

Tento exkluzivní výrobek Helium do balonků a balónky Nábytek Harmonia jednoduše můžete najít v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 1 562 Kč.