Hřejivý plyšák hrošík do mikrovlnky

Popis Ahoj! Jsem plyšový Hrošík  s hřejivým bříškem. Pod kožíškem mám  třešňové pecičky, které umí zahřát i... více informací »
Hřejivý plyšák hrošík do
Popis Ahoj! Jsem plyšový Hrošík  s hřejivým bříškem. Pod kožíškem mám  třešňové pecičky, které umí zahřát i...

Popis
Ahoj! Jsem plyšový Hrošík  s hřejivým bříškem. Pod kožíškem mám  třešňové pecičky, které umí zahřát i zchladit. V zimě si mě můžeš vzít ven a nebudou tě ozíbat ruce, zahřeju ti postýlku, než půjdeš spát a když tě bude bolet bříško, přitulím se k tobě a hned se budeš cítit líp. Když si natlučeš koleno nebo si uděláš bouli, posloužím ti jako uklidňující chladivý obklad.

Jak na to
Stačí vytáhnout srdíčko, které nosím v bříšku, a ohřát ho v mikrovlnce. Když ho vrátíš zpět, budu tě hřát minimálně dvě hodinky. A když ho naopak na pár hodin schováš do mrazáku, vyčaruješ chladivý obklad na dětské bolístky.

Dárkové balení
Z obchodu si mě můžeš donést v pěkné dárkové krabičce, určitě se budu líbit i tvým kamarádům jako úžasný dáreček. A když ne já, tak možná některý z mých parťáků z farmy nebo z divočiny.

Zkušenost
Hřejiví plyšáci jsou ideální bezpečnou alternativou k lahvím s teplou vodou a mohou být použiti také jako chladivý obklad na modřiny a otoky. Obrovskou výhodou je možnost praní celé hračky v pračce.

 

 

Ohřívání v mikrovlnné troubě: max 1 min (výkon 700W)Tento výjimečný produkt můžete získat bez problémů tu na stránkách v oblíbené kategorii polštáře. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý kousek Hřejivý plyšák hrošík do Nábytek Harmonia lze získat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za 599 Kč.