moderni-kuchyne-nabytek.cz

Jednodveřová šatní skříň melisa – jasan/zelená

Vysoce kvalitní produkt Jednodveřová šatní skříň melisa - DOL najdete na našich stránkách teď právě v akci. Nyní za 3 740 Kč.
Jednodveřová šatní skříň melisa -
Do obchodu »
Značka: DOL
3 740
Popis produktu

Moderní skříň s nenápadným, ale o to příjemnějším jemným dekorováním kombinuje limetkově zelenou barvu a přírodní dekor jasanu. Pokojíček s nábytkem v tomto provedení bude slušet holkám i klukům. Zaoblené hrany nábytkové řady Melisa navíc nejen působí efektně, ale rovněž přispívají k většímu bezpečí.

 

Úložný prostor, který se za stylovými dveřmi skrývá, je uspořádaný pro maximálně pohodlné užívání. Jistě vás příjemně překvapí nejen přítomnost tří polic pro uložení skládaného oblečení, tak šatní tyč pro zavěšení ramínek s oblečením, které se neskládá. Volba účelu, ke kterému bude tato jednodveřová skříň využita, je tedy jen na vás. Šířka šatní tyče je 40,8cm.

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a v limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

Rozměry jednodveřové šatní skříně Melisa jsou 45x188x52cm (š, v, h)

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.