Jednodveřová vitrína s osvětlením tiana ii – bílá

Tento kvalitní kousek Jednodveřová vitrína s osvětlením tiana ii JL snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě za super peníze. V akci od 7 852 Kč.
Jednodveřová vitrína s osvětlením tiana
Značka: JL
7 852 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní vitrína je součástí kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu křišťálově bílé barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty soft-close, které zajišťují pomalé a tiché dovírání dvířek, a nožky nastavitelné pro vyřešení nerovnosti na podlaze.

 

 

Jednodveřová vitrína Tiana zaujme designem na první pohled, obzvlášť povedený je skleněný detail v prostřední části. Tvořený je ze stopsolového skla, jež se vyznačuje odrazivostí, takže vystavený předmět působivě odhalí při rozsvíceném osvětlení. LED osvětlení je součástí vnitřního prostoru a dokresluje krásnou atmosféru vitríny. Vitrína má jedny dvířka, za nimi se nachází tři vnitřní police. Korpus vitríny je vyroben z lamina, dvířka jsou kromě prosklení provedena v MDF desce. Slušivým doplňkem je chromová úchytka, která usnadňuje manipulaci při každodenním používání. Výhodou je, že při montáži si můžete dle svého vkusu a pohodlí vybrat, zda si část s úchytkou umístíte na horní, nebo spodní část vitríny.  

 

 

Rozměry jednodveřové vitríny s osvětlením Tiana II jsou 60x123x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.