Jersey prostěradlo – tmavě červená – 60 x 120 cm

Jersey prostěradlo - tmavě červená Luxusní české jersey prostěradlo vysoké kvality. Prostěradlo jersey vyniká vysokou... více informací »
Jersey prostěradlo - tmavě červená - 60 x
Jersey prostěradlo - tmavě červená Luxusní české jersey prostěradlo vysoké kvality. Prostěradlo jersey vyniká vysokou...

Jersey prostěradlo – tmavě červená

Luxusní české jersey prostěradlo vysoké kvality. Prostěradlo jersey vyniká vysokou pružností a perfektní přilnavostí. Prostěradla jsou velmi příjemná, heboučká a nemusí se žehlit. Spát jako v bavlnce, znamená spát na prostěradlech Jersey. Nabízena jsou v široké paletě barev, ze které si zaručeně vyberete to pravé prostěradlo ke každému povlečení. Vysoká gramáž 150g/m2  je zárukou kvality a dlouhé životnosti prostěradla. Jersey prostěradla jsou vyráběna ve více velikostech a zaručeně sednou do dětské postýlky, na jednolůžko i na manželskou postel. Prostěradla jsou zakončená gumičkou navlečenou v tunýlku, což předchází ztrátě pružnosti gumy.

 

Parametry:
složení: 100% bavlna
gramáž: 150g/m2

Tento exkluzivní produkt Jersey prostěradlo - tmavě Nábytek Harmonia snadno můžete sehnat teď za extra cenu! Aktuálně za 179 Kč.