Jídelna abuela – dub artisan/šedá

Tento velmi žádaný produkt Jídelna abuela - dub FI můžete pořídit právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 18 035 Kč.
Jídelna abuela - dub
Značka: FI
18 035 Dostupnost: SKLADEM 24 046 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Rozkládací jídelní stůl nabízí velkou jídelní plochu, která se však dá snadno ještě rozšířit v případě velkých návštěv či rodiny. V přihrádce pod jídelní tabulí se ukrývá deska, která se umístí do středu stolu poté co budou obě poloviny stolu vysunuty směrem ven. Po vložení tohoto kusu jej snadno zajistíme pojistkami vespod desky stolu. Centrální bytelná noha stolu je praktická především z hlediska stolovacího konfortu, už vám nebude překážet noha na kraji stolu.

 

Komoda nabízí úložný prostor ve 1 praktické zásuvce a 3 dvířky krytých skříňkách. Každá ze skříněk ukrývá 1 vnitřní polici. Celá komoda je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení.

 

Konzolový stolek nabízí odkladovou plochu do kterékoli místnosti a také úložný prostor v podobě 2 zásuvek. Na čelech těchto přihrádek je nalepeno sklo, které vytváří lesk a zároveň zvyšuje odolnost vůči běžnému opotřebení.

 

Sestava jídelny obsahuje:

Rozkládací jídelní stůl Abuela – 160x76x91,5cm (š, v, h)
Široká komoda Abuela – 190x84x40cm (š, v, h)
Konzolový stolek Abuela – 92x75x35cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.

Další produkty ze sekce Moderní jídelní sety