Jídelní židle forrest – ořech tmavý/béžová

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic - sestava Forrest. Jde o... více informací »
Jídelní židle forrest - ořech
Značka: BF
3 341 Kč
Ověřit dostupnost »
Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic - sestava Forrest. Jde o...

Novinkou na našich stránkách představuje program vhodný do obývacích pokojů, jídelen a také ložnic – sestava Forrest. Jde o variabilní program, který nabízí různé typy komod, stolků, skříní, polic, postelí a dalších prvků, které můžete jednotlivě vybírat podle vašich představ a potřeb. Nábytek je vyroben z lamina v kombinaci barev ořech tmavý/dub milano. Jídelní stůl je možné rozložit a tím zvětšit jídelní plochu stolu. K jídelnímu stolu můžete doobjednat jídelní židle Forrest, které jsou vyrobeny z masivního buku.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete další prvky programu Forrest. Tento žádaný kus Jídelní židle forrest – ořech tmavý/béžová naleznete prostě tady u nás v oblíbené kategorii kuchyně a jídelny. Pořiďte si podobné produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu!

Tento žádaný kus Jídelní židle forrest - BF můžete najít právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Stojí teď u nás 3 341 Kč.