Kancelářská sestava pure – bílá

Zajímavý kus Kancelářská sestava pure - CLK můžete získat zde teď za výhodnou cenu! Akční cena 15 108 Kč.
Kancelářská sestava pure -
Značka: CLK
15 108 Dostupnost: SKLADEM 17 774 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Pokud hledáte elegantní a kompaktní řešení do menší pracovny, kancelářská sestava Pure bude pro vás to pravé. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě se strukturovaným povrchem. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkový materiál je potom plast a kov v šedé barvě.

 

Dvě úzké knihovny představují dostatečný prostor pro uložení učebnic, knih, slovníků, šanonů i almanachů. V horní otevřené části jsou tedy vždy tři poličky. Nejvyšší polička si přímo říká o umístění květináče, který by mohl kanceláři poskytnout trochu zeleně. Další, velkoformátové police pojmou knihy jakékoliv velikosti, takže zde můžete bez obav vystavit velké knihy a slovníky. Pod nimi se nachází zásuvka s hladkým dojezdem, opatřená šedou úchytkou. Knihovničkám nechybí ani praktická dvířka, která se díky systému brzd integrovanému přímo v pantech uzavírají hladce a tiše. Za nimi se nachází ještě jedna polička, dělící úložný prostor v půli. Uchycení na stěnu je součástí produktu a zabraňuje nečekanému převrhnutí nábytku na zem.

 

Velký psací stůl s prostornou pracovní deskou v bílém dekoru se strukturou má v přední části zaoblené rohy, což přispívá k větší bezpečnosti. Ihned pod pracovní deskou, která je opatřená otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce, nalezneme dvě úzké zásuvky. Levá zásuvka je širší, prakticky dělená na tři části přepážkou. V jednom z oddílů také naleznete praktický pořadač na kancelářské předměty. Čílko pravé menší zásuvky je zdobené děrovaným plechem. Pod touto zásuvkou nalezneme další zásuvku, která je uzamykatelná. Nesmíme opomenout ani praktická dvířka, za kterými se skrývá polička, dělící prostor vedví. Z vnější strany stolu je také připevněné praktický háček, kam si může dítě zavěsit třeba aktovku nebo batoh. Dvířka i všechny zásuvky jsou doplněné o tiché a bezpečné zavírání.

 

Na první pohled vás upoutá promyšlenost úložných prostor nástavce na stůl. Do prostorných polic je možné ukládat knihy a dokumenty jak na výšku, tak na šířku. Rozvržení pojme i opravdu velké formáty. Dvoje dvířka, zavěšená v pantech, skrývají za každými z nich poličku, která dělí prostor vpůli. Na zadní straně nástavce v prostoru nad pracovní deskou nalezneme na pravé straně držák na psací potřeby. Nad ním je technologicky vyspělá nabíjecí jednotka, která se může pochlubit hned dvěma USB porty. Pohodlně si zde nabijete tablet nebo mobilní telefon. Na levé straně je umístěná menší odkládací ploška se zvýšeným okrajem, kde si můžete opřít knihu nebo tablet. Tento nástavec se k psacímu stolu jednoduše přimontuje zezadu a stůl s nástavcem tak společně splynou v jeden dokonalý celek.

 

Kancelářská sestava Pure se skládá z těchto prvků:

2x Úzká knihovna Pure – 44x184x36cm (š, v, h) 
Velký psací stůl Pure – 138x75x58cm (š, v, h)
Nástavec na velký psací stůl Pure – 136x104x28cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.