moderni-kuchyne-nabytek.cz

Kancelářský kontejner na kolečkách eliot – dub estana/šedá

Kvalitní a žádaný produkt Kancelářský kontejner na kolečkách eliot MB jednoduše můžete sehnat aktuálně výhodně. Právě teď jen za 1 918 Kč.
Kancelářský kontejner na kolečkách eliot
Do obchodu »
Značka: MB
1 918 2 019 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Dekor dubu estana ve světlém odstínu doplňují módní antracitově šedé dekorační panely, které nadchnou každou návštěvu. Kolekce Eliot nabízí mnoho úložného prostoru, moderní vzhled a kvalitní provedení. Vybavte svůj domov stylovými kousky, které nevyjdou z módy.

 

Kancelářský kontejner na otočných kolečkách je správnou volbou do každé pracovny či kanceláře. Díky své velikosti ho vměstnáte opravdu kamkoliv, a navíc se právě díky 4 kolečkám velmi dobře přemisťuje. Kromě odkládacího prostoru můžete využít i přihrádky a zásuvky. Přihrádka je ozvláštněna dekoračním panelem v antracitově šedé barvě.

 

Kancelářský kontejner na kolečkách Eliot byl vyroben z vysoce kvalitního lamina o tloušťce 16mm. Navíc je vybaven ABS hranami, které především plní ochrannou funkci proti vniknutí vlhkosti do dřevotřísky a proti mechanickému poničení nábytku. Zásuvky oplývají schopností plnovýsuvného otevírání.

 

Rozměry kancelářského kontejneru na kolečkách Eliot jsou 40x53x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Eliot naleznete níže v souvisejících produktech.