Knihovna konstantin 109 – černá s tmavou patinou/hnědá

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním... více informací »
Knihovna konstantin 109 -
Značka: SZE
19 194 Kč
Ověřit dostupnost »
Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním...

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Knihovna z poctivého borovicového dřeva se hodí ho každé místnosti. Povrch knihovny v této verzi má dvě vrstvy barvy – podkladovou hnědočervenou P029 a svrchní barvu černou P003. Díky následnému broušení vyniknou tmavé hrany a nábytek tímto patinováním získá punc vintage stylu. Použity jsou výhradně ekologické barvy na vodní bázi. Barvy jsou kvalitní, certifikované a netoxické. Vnitřní prostory knihovny jsou upraveny technikou hlubokého kartáčování v odstínu P037. Tato povrchová úprava spočívá v aplikaci mechanického postupu prováděného moderní mechanizovanou technologií, kdy se povrch dřeva tvrdě kartáčuje, čímž se odstraní měkké části mezi letokruhy, načež se dřevo ošetří mořidlem, patinou a nakonec lak nebo olej v závislosti na zvolené barvě. S povrchovou úpravou hlubokého kartáčování je pocit z masivního dřeva ještě víc zvýrazněn, výsledný povrch je tvrdší, drsnější na dotek, ale také odolnější vůči malým nárazům. Výsledný vzhled nábytku je skutečně jedinečný, nemá obdoby.

 

Masivní knihovna obsahuje jeden otevřený prostor s variabilními policemi, police si tedy můžete nastavit podle vámi zvolené výšky umístěním do předpřipravených výřezů, a druhý prostor krytý dvířky. Uvnitř naleznete 1 stále upevněnou polici. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry knihovny Konstantin 109 jsou 210x110x39cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby masivního nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Tento oblíbený produkt Knihovna konstantin 109 – černá s tmavou patinou/hnědá lze pořídit právě tady a teď na našem webu v rubrice knihovny. Připravili jsme akční produkty z této oblíbené rubriky za super peníze.

Unikátní a oblíbený výrobek Knihovna konstantin 109 - černá s tmavou SZE můžete dostat již dnes za výprodejovou cenu! Nabídky od 19 194 Kč.