Koberec 3d ultra soft zoo – 130x180cm

Dětský koberec 3D ultra soft ZOO Novinkou v e-shopu Eurokosik.cz je vyměkčený a jemňoučký dětský koberec, ze 100% polyesteru... více informací »
Koberec 3d ultra soft zoo
Dětský koberec 3D ultra soft ZOO Novinkou v e-shopu Eurokosik.cz je vyměkčený a jemňoučký dětský koberec, ze 100% polyesteru...

Dětský koberec 3D ultra soft ZOO

Novinkou v e-shopu Eurokosik.cz je vyměkčený a jemňoučký dětský koberec, ze 100% polyesteru obšitý lemovkou. Rubová strana má protiskluzové nopky.
Do těchto koberců se zamiluje každé malé dítě, jsou velmi příjemný, měkký na dotek a hlavně krásný.

Dětský koberec Ultra Soft můžeme nazvat i „hravou dekou“ plnou barev a zábavy pro děti.

Jsou vyráběny ve 2 rozměrech a několika designech.

Výška: 7mm

 

Vlastnosti
Dětské koberce

Materiál
100% polyester-microfleece

Struktura
textil

Lemování
ano Tento levný produkt Koberec 3d ultra soft zoo – 130x180cm seženete lehce tady na stránkách zařazený v sekci dětské koberce. Prozkoumejte další produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Významný dodavatel Nábytek Harmonia představuje vynikající zboží skutečně levně! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční výrobek Koberec 3d ultra soft Nábytek Harmonia jde koupit právě teď v naší nabídce v akci. Aktuálně stojí u nás 2 170 Kč.