Koberec color shaggy – šedá – kruh – kruh průměr 160cm

Kusový koberec Elite Shaggy - světle šedá Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi... více informací »
Koberec color shaggy - šedá - kruh -
Kusový koberec Elite Shaggy - světle šedá Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi...

Kusový koberec Elite Shaggy – světle šedá

Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi kvalitní kusový koberec. Kusové koberce Elite Shaggy můžeme zákazníkům vyrobit přímo na míru – v různé barvě, velikosti, tvaru.

Parametry:

Materiál: 100% PP

Struktura: střižený vlas

Barva: světle šedá

Pokud chcete koberec objednat v různé velikosti, barvě, tvaru, kontaktujte nás na mailu: info@tvoje-matrace.cz nebo na tel. 727 897 211.

 Oblíbený a akční kousek Koberec color shaggy – šedá – kruh – kruh průměr 160cm máte možnost najít v pohodě tady na webu zařazený v sekci dětské koberce! Nyní koupíte jiné produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí! Významný dodavatel Nábytek Harmonia může nabídnout kvalitní výrobky.. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento žádaný produkt Koberec color shaggy - šedá - Nábytek Harmonia jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce za výborné peníze! Výhodně za skvělou cenu 1 359 Kč.