Koberec color shaggy – šedá – kruh – kruh průměr 200 cm

Kusový koberec Elite Shaggy - světle šedá Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi... více informací »
Koberec color shaggy - šedá - kruh
Kusový koberec Elite Shaggy - světle šedá Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi...

Kusový koberec Elite Shaggy – světle šedá

Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi kvalitní kusový koberec. Kusové koberce Elite Shaggy můžeme zákazníkům vyrobit přímo na míru – v různé barvě, velikosti, tvaru.

Parametry:

Materiál: 100% PP

Struktura: střižený vlas

Barva: světle šedá

Pokud chcete koberec objednat v různé velikosti, barvě, tvaru, kontaktujte nás na mailu: info@tvoje-matrace.cz nebo na tel. 727 897 211.

 Unikátní výrobek Koberec color shaggy – šedá – kruh – kruh průměr 200 cm máte možnost koupit zrovna tu na webu zařazený v kategorii dětské koberce! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární sekce za báječnou cenu. To není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Nábytek Harmonia svým zákazníkům dodává prvotřídní zboží.!

Zlevněný produkt Koberec color shaggy - šedá - kruh Nábytek Harmonia k dostání právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Za bezkonkureční cenu 2 086 Kč.