Koberec color shaggy – šedá – kruh – kruh průměr 57cm

Kusový koberec Elite Shaggy - světle šedá Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi... více informací »
Koberec color shaggy - šedá - kruh - kruh
Kusový koberec Elite Shaggy - světle šedá Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi...

Kusový koberec Elite Shaggy – světle šedá

Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi kvalitní kusový koberec. Kusové koberce Elite Shaggy můžeme zákazníkům vyrobit přímo na míru – v různé barvě, velikosti, tvaru.

Parametry:

Materiál: 100% PP

Struktura: střižený vlas

Barva: světle šedá

Pokud chcete koberec objednat v různé velikosti, barvě, tvaru, kontaktujte nás na mailu: info@tvoje-matrace.cz nebo na tel. 727 897 211.

 
Tento exkluzivní produkt jde nakoupit bezstarostně tu na webu v populární kategorii dětské koberce! Vyberte si akční kousky z této populární kategorie za akční cenu! Věhlasný dodavatel Nábytek Harmonia svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky skutečně levně!

Povedený kousek Koberec color shaggy - Nábytek Harmonia pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce extra výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 198 Kč.