Kombinovaná komoda artis – bílá/ořech pacific

Kvalitní a velmi žádaný kus Kombinovaná komoda artis - bílá/ořech JL máte možnost koupit momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 16 551 Kč.
Kombinovaná komoda artis -
Značka: JL
16 551 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Komoda Artis je vybavena 3 šuplíky a 1 skříňkou. Dojezdy i panty jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní jak zásuvek, tak dvířek. Čela komody jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v grafitově šedé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a je potažena fólií v dekoru ořechu pacific. Stylově profilované lišty z MDF jsou o tloušťce 2,5cm.

 

 

Rozměry kombinované komody Artis jsou 138x91x48cm (š,v,h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Artis naleznete níže v souvisejících produktech.