Kombinovaná komoda groen – jasan/antracit/zelená

Povedený produkt Kombinovaná komoda groen - DOL můžete najít aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nyní můžete mít za 4 345 Kč.
Kombinovaná komoda groen -
Značka: DOL
4 345 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Nábytek do dětského pokoje z kolekce Groen myslí nejen na studenty, ale i na menší děti, které by tak rády byly co nejvíce samostatné. Pokud i vaše dítě nachází zálibu v tom, že si rádo samo zvolí, co si vezme ráno na sebe do školky či do školy, a pokud možno si to na sebe i samo oblékne, z této barevné komody bude nadšené. Díky barevným dekorováním zásuvek si dokonce i lépe zapamatuje, co kde hledat. Úložný prostor se skládá ze čtyř zásuvek v prostřední části a z každé strany se s nimi kamarádí dvířka. Za těmi nalezne vždy jednu poličku.

 

Do policové části si děti dokážou prádlo sami uložit a díky přehlednosti se jim také bude jednoduše hledat právě ten jejich oblíbený kousek. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou a zelenou barvou v odstínu mořská zeleň. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení černá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry kombinované komody Groen jsou 118x95x39cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.