Kombinovaná komoda s přebalovacím pultem habitat – dub/zelená

Žádaný produkt Kombinovaná komoda s přebalovacím pultem CLK jde sehnat u nás teď výhodně. Aktuálně v akci od 11 704 Kč.
Kombinovaná komoda s přebalovacím
Značka: CLK
11 704 Dostupnost: SKLADEM 12 320 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Komoda Habitat je víceúčelným kouskem do dětského pokoje. Po narození vašeho miminka stačí na komodu připevnit přebalovací pult a náhle máte prostornou přebalovací komodu. Po odrostení dítěte z plenek, stačí pult sejmout a v pokoji vám stále zůstává nadčasová komoda, nemusíte tak kupovat nové kusy nábytku. Přebalovací pult také nezůstane bezcenný, stačí jej pouze zavěsit na zeď a může dál sloužit jako nástěnka s policí. Na šňůrky zavěsíte pomocí kolíčků fotografie či poznámky. Přebalovací pult díky zarážkám předchází sklouznutí a jako pojistka jsou v balení dva kovové prvky po přišroubování ke komodě. Nemalou součástí tohoto pultu je i přebalovací podložka se snímatelným a pratelným potahem.

 

Komoda nabízí prostor ve 3 zásuvkách a prostor za ratanovými dvířky, který je rozdělen 1 vnitřní policí. Na zásuvkách i dvířkách jsou umístěny dřevěné rukojeti. Zásuvky jsou usazeny na kolejnicích s tlumiči dovírání, které chrání dětské prstíky před zbytečnou újmou. Celá skříňka je nesena dubovými nastavitelnými nožkami pro stabilizaci v případě nerovností podlahy. Doporučujeme komodu připevnit ke stěně dle instrukcí v návodu a to z důvodu bezpečnosti dětí a zamezení náhodného převržení.

 

 

Rozměry kombinované komody s přebalovacím pultem Habitat jsou 111x96x64,5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.