Kombinovaná komoda sandy – dub granson

Velmi prodávaný výrobek Kombinovaná komoda sandy - dub BF můžete najít tady teď až neuvěřitelně levně. Zrovna teď v akci za 5 908 Kč.
Kombinovaná komoda sandy -
Značka: BF
5 908 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Moderní bezúchytková komoda v atraktivním designu, která najde využití takřka v každé místnosti v domácnosti. Na první pohled zaujme přirozená kresba dřeva, kterou dub granson disponuje. Právě ona dodá místnosti jedinečnou a útulnou atmosféru. Kombinovaná komoda Sandy disponuje dvěma prostornými zásuvkami, které se otevírají pomocí bezúchytového systému. Objemnější věci uschováte do úložného prostoru, který se skrývá za dvěma prostornými dvířky. Navíc tam na vás čeká polička, která prostor rozčlení na další oddělení. Ozdobné LED osvětlení, které se nachází v přední části kombinované komody vypadá elegantně. Velikou výhodou je, že osvětlení je již v ceně komody. LED osvětlení je v barvě bílá zimní.

 

Kombinovaná komoda Sandy je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Vršky korpusu jsou ještě o 6mm silnější. Mají tedy 22mm. Lamino je dnes nejpoužívanější materiál pro výrobu nábytku. Je cenově dostupný a hlavně poměrně otěruvzdorný a odolný proti krátkodobé vlhkosti. Korpus komody je chráněný ABS lištou, která je mnohem odolnější, než papírová nažehlovací lišta. Čílka jsou vyrobena z MDF desky o síle 18mm a potaženy PVC fólií. Nožky komody jsou plastové bez možnosti nastavení výšky. Rozměry kombinované komody jsou 91,5x40x86cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sandy najdete níže v souvisejících produktech.