Kombinovaná komoda se zrcadlem susy – bílá/růžová

Hodně žádaný kousek Kombinovaná komoda se zrcadlem susy - CLK můžete najít momentálně v naši nabídce v akci. Pouze nyní za 6 401 Kč.
Kombinovaná komoda se zrcadlem susy -
Značka: CLK
6 401 Dostupnost: SKLADEM 8 001 Kč Sleva -19%
Do obchodu »

Popis produktu

Každá holčička má své cennosti a milé předměty, o které s láskou pečuje. A co teprve, až pro ně bude mít pohádkový nábytek? Kombinovaná komoda Susy potěší srdíčko vaší princezny, design v bílé a růžové barvě je okouzlující. Bohaté úložné prostory jsou zajištěny šuplíkem ve spodní části a skříňkou s policí, kterou pokrývají dvě dvířka. Nad horní plochou komody se navíc nachází další polička, obě tyto části lze využít k výzdobě snů či odložení drobností, jako jsou sponky nebo hřebínek.

 

 

Komoda je vyrobena z lamina, dále jsou její součástí stylové, kovové nožky a tři plastové úchytky. Kvalitní výbavu zajišťují brzdové panty a kolejnice, které slouží k pomalému, tichému a bezpečnému dovírání dvířek i šuplíku. Produkt je opatřen součástkami k připevnění na stěnu, jejichž použití eliminuje riziko převrácení.

 

 

Ke komodě náleží také zrcadlo jak z pohádky, které se k ní při montáži připevní. Na zrcadlu nadchnou barevné vzory na okrajích, jedinečný potisk zámku ve spodní části a špendlíky určené k navěšení šperků či přezek. Okraje zrcadla jsou zaobleny proti nárazům a zraněním a jsou překryty 2mm silnou páskou.    

 

 

Rozměry dívčí kombinované komody se zrcadlem Susy jsou 73x158x46cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.