Kombinovaná komoda tiana ii – béžová

Tento kvalitní a levný produkt Kombinovaná komoda tiana ii - JL jednoduše můžete pořídit tady a teď za výhodné peníze. Aktuálně v akci za 10 924 Kč.
Kombinovaná komoda tiana ii -
Značka: JL
10 924 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Komoda je vděčným pomocníkem v domácnosti, jelikož poskytuje další úložný prostor a využití má v obýváku, ložnici i předsíni. Také dokáže zkrášlit místnost, ať už moderním vzhledem, nebo díky našemu zútulnění. Horní plochu lze ozdobit lampičkou, květinkami, svíčkami či fotečkami v rámečku.

 

 

Komoda z kolekce Tiana patří mezi skutečné skvosty. Všechny viditelné strany jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je v odstínu teplé béžové barvy, takže vzhled je bez nadsázky luxusní. UV lak je navíc nositelem kvality, neboť je čtyřnásobně odolnější vůči fyzickému poškození než lak standardní. Skvělou výbavou komody jsou i panty soft-close, které slouží k tichému zavírání dvířek, a posuvníky určené pro hladký dojezd zásuvky. K řešení nerovnosti na podlaze jsou zase k dispozici nastavitelné nožky.

 

 

Kombinovaná komoda Tiana je vybavená zásuvkou a třemi dvířky. Vnitřní prostor za dvířkami je pokaždé rozdělen policí, takže na věci, které by se jinak válely po obýváku, najdete dost místa. Přední strana komody je vyrobená z MDF desky, jinak korpus tvoří MFC deska v tloušťce až 25mm. Interiér komody má bílou barvu. Pohodlné otevírání dvířek a šuplíku zajišťují stylové rukojetě.

 

 

Rozměry kombinované komody Tiana jsou 150x85x45cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.