Kombinovaná skříň 2d hagop-ořech pacifik/béžová – základní

Tento skvělý produkt Kombinovaná skříň 2d hagop-ořech pacifik/béžová JL snadno získáte v naší nabídce pořád výhodně! Ceny od 14 598 Kč.
Kombinovaná skříň 2d hagop-ořech pacifik/béžová
Značka: JL
14 598 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Kombinovaná skříň 2D Hagop se skládá z úložného prostoru za 2 dvířky a ve 2 zásuvkách. Za dvířky ve vysokém lesku se ukrývá velká horní police a pod ní šatní tyč přes celou šířku skříně. Vespod skříně se nacházejí 2 zásuvky s pomalým dovíráním. Korpus skříně je tvořen laminem v dekoru ořechu pacifik o tloušťce 1,8cm. Dvířka v béžové barvě jsou vyrobena z MDF desky o tloušťce 1,8cm a čela, čela zásuvek jsou taktéž z MDF desky avšak v dekoru ořechu pacifik a o tloušťce 2,5cm. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podlahy.

 

 

Rozměry kombinované skříně bez rámu 2D Hagop jsou 92x224x57cm (š, v, h), váha 93,11kg.

Rozměry kombinované skříně s rámem 2D Hagop jsou 97x224x72,5cm (š, v, h), váha 109,77kg.

Rozměry kombinované skříně s osvětlením 2D Hagop jsou 97x224x72,5cm (š, v, h), váha 110,03kg.

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.