Kombinovaná skříň 3d ii hagop-ořech pacifik/béžová – s osvětlením

Často hledaný kus Kombinovaná skříň 3d ii hagop-ořech pacifik/béžová JL můžete získat v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Momentálně k dispozici za 24 095 Kč.
Kombinovaná skříň 3d ii hagop-ořech pacifik/béžová -
Značka: JL
24 095 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Kombinovaná skříň 3D Hagop se skládá z úložného prostoru za 3 dvířky a ve 2 zásuvkách. Za dvířky ve vysokém lesku se ukrývají 2 prostory s horní policí a šatní tyčí, jeden z prostorů je poloviční než ten druhý. Vespod skříně se nacházejí 2 zásuvky s pomalým dovíráním. Korpus skříně je tvořen laminem v dekoru ořechu pacifik o tloušťce 1,8cm. Dvířka v béžové barvě jsou vyrobena z MDF desky o tloušťce 1,8cm, čela zásuvek jsou taktéž z MDF desky avšak v dekoru ořechu pacifik a o tloušťce 2,5cm. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podlahy.

 

 

Rozměry kombinované skříně 3D Hagop jsou 137x224x57cm (š, v, h), váha je 138,28kg.

Rozměry kombinované skříně s rámem 3D Hagop jsou 142x227x72,5cm (š, v, h), váha je 155,88kg.

Rozměry kombinované skříně s rámem 3D Hagop jsou 142x227x72,5cm (š, v, h), váha je 156,53kg.

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.