Kombinovaná skříň 4d i hagop-ořech pacifik/béžová – základní

Designový produkt Kombinovaná skříň 4d i JL jednoduše můžete sehnat zde teď právě za báječnou cenu. Levně za cenu 24 916 Kč.
Kombinovaná skříň 4d i
Značka: JL
24 916 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Kombinovaná skříň 4D I Hagop se skládá z úložného prostoru za 4 dvířky a ve 2 zásuvkách. Za dvířky ve vysokém lesku se ukrývají 2 prostory s horní policí a šatní tyčí, jeden z prostorů je menší než ten druhý, díky 2 zásuvkám s pomalým dovíráním ve spodní části skříně. Korpus skříně je tvořen laminem v dekoru ořechu pacifik o tloušťce 1,8cm. Dvířka v béžové barvě jsou vyrobena z MDF desky o tloušťce 1,8cm, čela zásuvek jsou taktéž z MDF desky avšak v dekoru ořechu pacifik a o tloušťce 2,5cm. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podlahy.

 

 

Rozměry kombinované skříně 4D I Hagop jsou 182x224x57cm (š, v, h), váha je 165,63kg.

Rozměry kombinované skříně s rámem 4D I Hagop jsou 187x227x72,5cm (š, v, h), váha je 185,13kg.

Rozměry kombinované skříně s osvětlením 4D I Hagop jsou 187x227x72,5cm (š, v, h), váha je 185,48kg.

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.