Kombinovaná skříň 4d iii hagop-ořech pacifik/béžová – s osvětlením

Tento kvalitní kousek Kombinovaná skříň 4d iii hagop-ořech JL máte možnost sehnat zde teď právě za extra cenu. Právě teď za cenu 32 360 Kč.
Kombinovaná skříň 4d iii hagop-ořech pacifik/béžová
Značka: JL
32 360 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Kombinovaná skříň 4D III Hagop se skládá z úložného prostoru za 4 dvířky a ve 2 zásuvkách. Za dvířky ve vysokém lesku se ukrývají 3 prostory s horní policí a šatní tyčí. Vespod skříně se nacházejí 2 zásuvky s pomalým dovíráním, zásuvky jsou rozděleny podle velikosti prostoru nad nimi. Skýtají vetší prostor šířkou přes dvoje dvířka a druhý menší prostor o šířce jedněch dvířek. Korpus skříně je tvořen laminem v dekoru ořechu pacifik o tloušťce 1,8cm. Dvířka v béžové barvě jsou vyrobena z MDF desky o tloušťce 1,8cm, čela zásuvek jsou taktéž z MDF desky avšak v dekoru ořechu pacifik a o tloušťce 2,5cm. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podlahy.

 

 

Rozměry kombinované skříně 4D III Hagop jsou 182x224x57cm (š, v, h), váha je 191,65kg.

Rozměry kombinované skříně s rámem 4D III Hagop jsou 187x227x72,5cm (š, v, h), váha je 211,15kg.

Rozměry kombinované skříně s osvětlením 4D III Hagop jsou 187x227x72,5cm (š, v, h), váha je 211,5kg.

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.