Kombinovaná skříň 7d hagop-ořech pacifik/béžová – s osvětlením

Levný výrobek Kombinovaná skříň 7d hagop-ořech pacifik/béžová - s JL naleznete momentálně v akci. Nyní pořídíte jen za 47 251 Kč.
Kombinovaná skříň 7d hagop-ořech pacifik/béžová
Značka: JL
47 251 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Kombinovaná skříň 7D Hagop se skládá z úložného prostoru za 7 dvířky a ve 2 zásuvkách. Za dvířky ve vysokém lesku se ukrývají 4 prostory s policemi a šatní tyčí. Vespod skříně se nacházejí 2 zásuvky s pomalým dovíráním, zásuvky jsou rozděleny podle velikosti prostoru nad nimi. Skýtají vetší prostor šířkou přes dvoje dvířka a druhý menší prostor o šířce jedněch dvířek. Korpus skříně je tvořen laminem v dekoru ořechu pacifik o tloušťce 1,8cm. Dvířka v béžové barvě jsou vyrobena z MDF desky o tloušťce 1,8cm, čela zásuvek jsou taktéž z MDF desky avšak v dekoru ořechu pacifik a o tloušťce 2,5cm. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podlahy.

 

 

Rozměry kombinované skříně 7D Hagop jsou 317x224x57cm (š, v, h), váha je 291,52kg.

Rozměry kombinované skříně s rámem 7D Hagop jsou 322x227x72,5cm (š, v, h), váha je 314,32kg.

Rozměry kombinované skříně s osvětlením 7D Hagop jsou 322x227x72,5cm (š, v, h), váha je 314,77kg.

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.