Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana i – bílá

Ve slevě tento kus Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana i - JL pohodlně pořídíte u nás právě opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 11 231 Kč.
Kombinovaná vitrína s osvětlením
Značka: JL
11 231 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní vitrína je součástí kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu křišťálově bílé barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty a posuvníky opatřené systémem soft-close, což zajišťuje tiché dovírání dvířek a šuplíků, a nožky nastavitelné pro vyrovnání nerovnosti na podlaze.

 

 

Kombinovaná vitrína Tiana I přispěje k příjemné atmosféře vašeho obývacího pokoje. Poutavými prvky jsou skleněný detail na přední straně a LED osvětlení ve vnitřním prostoru. Prosklení je tvořené tvrzeným sklem stopsol, které se vyznačuje odrazivostí, takže vystavenou dekoraci krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. Ve výbavě vitríny jsou dále užší dvířka, širší dvířka s prosklením a šuplík. V prostorech za dvířky se nachází celkem pět polic, což v kombinaci se šuplíkem přináší zajímavé možnosti praktického využití. Korpus vitríny je vyroben z lamina v tloušťkách 25mm a 18mm, přední strana je kromě prosklení provedena v MDF desce. Elegantní design dotvářejí tři chromové úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním používání. Výhodou je, že složení vitríny je variabilní, takže při montáži si můžete dle vkusu a potřeby zvolit umístění dvířek, a také šuplíku.

 

 

Rozměry kombinované vitríny s osvětlením Tiana I jsou 90x123x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.