Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana ii – béžová

Ve slevě tento produkt Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana JL jednoduše můžete získat u nás za super peníze. Právě teď jen za 6 650 Kč.
Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana ii -
Značka: JL
6 650 Dostupnost: SKLADEM 8 866 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní vitrína je součástí kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu teplé béžové barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty a posuvníky opatřené systémem soft-close, což zajišťuje tiché dovírání dvířek a šuplíků, a nožky nastavitelné pro vyrovnání nerovnosti na podlaze.

 

 

Kombinovaná vitrína Tiana přispěje k příjemné atmosféře vašeho obývacího pokoje. Poutavými prvky jsou skleněný detail na přední straně a LED osvětlení ve vnitřním prostoru. Prosklení je tvořené stopsolovým sklem, které se vyznačuje odrazivostí, takže vystavenou dekoraci krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. Vitrína je vybavena dvířky s prosklením, třemi vnitřními policemi a šuplíkem. Korpus vitríny je vyroben z lamina, přední strana je kromě prosklení provedena v MDF desce. Slušivým doplněním jsou dvě chromové úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním používání. Výhodou je, že složení vitríny je variabilní, takže si při montáži například sami zvolíte, zda umístíte šuplík do horní, nebo spodní části.

 

 

Rozměry kombinované vitríny s osvětlením Tiana II jsou 60x123x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.