Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana ii – bílá

Hodně oblíbený produkt Kombinovaná vitrína s osvětlením tiana JL jde sehnat zde teď právě za super peníze! Nyní za 8 866 Kč.
Kombinovaná vitrína s osvětlením
Značka: JL
8 866 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní vitrína je součástí kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu křišťálově bílé barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty a posuvníky opatřené systémem soft-close, což zajišťuje tiché dovírání dvířek a šuplíků, a nožky nastavitelné pro vyrovnání nerovnosti na podlaze.

 

 

Kombinovaná vitrína Tiana přispěje k příjemné atmosféře vašeho obývacího pokoje. Poutavými prvky jsou skleněný detail na přední straně a LED osvětlení ve vnitřním prostoru. Prosklení je tvořené stopsolovým sklem, které se vyznačuje odrazivostí, takže vystavenou dekoraci krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. Vitrína je vybavena dvířky s prosklením, třemi vnitřními policemi a šuplíkem. Korpus vitríny je vyroben z lamina, přední strana je kromě prosklení provedena v MDF desce. Slušivým doplněním jsou dvě chromové úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním používání. Výhodou je, že složení vitríny je variabilní, takže si při montáži například sami zvolíte, zda umístíte šuplík do horní, nebo spodní části.

 

 

Rozměry kombinované vitríny s osvětlením Tiana II jsou 60x123x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.