Komoda delbert 11 – borovice/tmavě šedá

Komoda Delbert 11 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Komoda delbert 11 -
Značka: MB
4 779 Kč6 372 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Komoda Delbert 11 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro...

Komoda Delbert 11 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného především snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Komoda Delbert má šuplíky, na boku úzká dvířka a přihrádky. Nabízená varianta komody je v kombinaci barev bělená borovice/šedá. Tuto komodu dodáváme pouze se skříňkou na pravé straně, nelze ji zrcadlově obrátit – viz.obrázek.

 

Komodu Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže, mezi souvisejícími produkty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.Hodně oblíbený produkt Komoda delbert 11 – borovice/tmavě šedá máte možnost získat nyní tady na webu v populární sekci standardní komody. Nyní můžete koupit další produkty ve zmiňované sekci v akci.

Levný produkt Komoda delbert 11 - borovice/tmavě MB můžete nakoupit v naší nabídce za akční cenu! Ceny již od 4 779 Kč.