Komoda lionel 2d1s – dub sonoma truflový/bílý lesk

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina... více informací »
Komoda lionel 2d1s - dub sonoma truflový/bílý
Značka: BF
5 298 Kč
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina...

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic – kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ. Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. U vitrín a skříní je možné dokoupit osvětlení.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel. Komoda Lionel má šuplík a 2 dvířka. Tento exkluzivní produkt Komoda lionel 2d1s – dub sonoma truflový/bílý lesk získáte ještě tady na našich stránkách umístěný v kategorii velké komody! Nyní můžete získat skvělé výrobky z této oblíbené sekce za akční cenu. U zákazníků oblíbený výrobce BF dlouhodobě nabízí skvělé výrobky za skutečně výhodné peníze! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Unikátní produkt Komoda lionel 2d1s - BF jednoduše můžete pořídit zde nyní v akci. Akční ceny již od 5 298 Kč.