moderni-kuchyne-nabytek.cz

Komoda rea ottawa up 3 – buk

Kvalitní a žádaný výrobek Komoda rea ottawa up 3 - DRE pořídíte v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 7 152 Kč.
Komoda rea ottawa up 3 -
Do obchodu »
Značka: DRE
7 152
Popis produktu

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. 

Komoda Rea Ottawa Up 3 v odstínu buk má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm. Ostatní desky mají tloušťku 16 mm a ABS hranu 0,5 mm. Komoda se skládá ze 4 samostatných zásuvek a 2 dvířek. Hloubka spodních zásuvek je 40 cm a pohodlně ji díky plnovýsuvu vysunete. U zásuvek je použito kování, které zaručí tichý a hladký chod. U prvních dvou zásuvek je plastová výplň – mléčná (nejde o sklo). Komoda je dostupná v rozměrech 103x130x43 cm (v, š, h.)  Obdobné komody naleznete také v kategorii vysoké komody.

 

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.