Komoda rea sisa 2 – bílá

Nábytek z programu Rea je vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované... více informací »
Komoda rea sisa 2
Značka: DRE
3 582 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované...

Nábytek z programu Rea je vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda Rea Sisa 2 v bílém odstínu je vyrobená z 16 mm desky s ABS hranou 0,5 mm. Skládá se ze 3 samostatných šuplíků a 1 dvířek. Stojí na stříbrných plastových nožičkách, které mají výšku 2 cm. Díry na úchytky jsou pouze předznačené z opačné strany, a to pro případ, že byste si chtěli přichytit vlastní úchytky. Rozteč úchytky je 96 mm. Komoda je dostupná v rozměrech 78x80x42 cm (v, š, h) a skvěle se hodí do předsíně, ložnice i dětského pokoje. Obdobné komody naleznete také v kategorii komody do ložnice, komody do obýváku nebo v oddělení komody do předsíně.

 

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.

Akční a ve slevě kus Komoda rea sisa 2 - DRE snadno můžete pořídit aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 3 582 Kč.