Komoda rea sisa 8 – dub bardolino

Nábytek z programu Rea je vhodný do studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované... více informací »
Komoda rea sisa 8
Značka: DRE
5 887 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je vhodný do studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované...

Nábytek z programu Rea je vhodný do studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda Rea Sisa 8 v odstínu dub bardolino je vyrobená z 16 mm desky s ABS hranou 0,5mm. Komoda je vhodná do ložnice, obývacího i studentského pokoje se skládá ze 3 dvířek, 3 šuplíků a stojí na stříbrných plastových nožičkách, které mají výšku 2 cm. Rozteč úchytky je 96 mm. Díry na úchytky jsou pouze předznačené z opačné strany, a to pro případ, že byste si chtěli přichytit vlastní úchytku. Komoda je dostupná v rozměrech 94x150x42 cm (v, š, h). Obdobné komody naleznete v kategorii kombinované komody.

 

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže. Výjimečný a žádaný kousek Komoda rea sisa 8 je k sehnání snadno u nás v kategorii velké komody! Získejte parádní zboží z této rubriky za internetové ceny. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce DRE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel DRE má v nabídce skvělé výrobky. za rozumné peníze.

Tento unikátní produkt Komoda rea sisa 8 - DRE máte možnost sehnat v naší internetové nabídce za super cenu. Produkt koupíte teď u nás za 5 887 Kč.