Komoda rea sisa 9 – buk

Nábytek z programu Rea je vhodný do studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované... více informací »
Komoda rea sisa 9 –
Značka: DRE
3 715 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je vhodný do studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované...

Nábytek z programu Rea je vhodný do studentských pokojů, pracoven i ložnic. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda Rea Sisa 9 v odstínu buk je vyrobená z 16 mm desky s ABS hranou 0,5mm. Komoda je vhodná do ložnice, obývacího či studentského pokoje se skládá ze 2 dvířek, 2 nik a stojí na stříbrných plastových nožičkách, které mají výšku 2 cm. Rozteč úchytky je 96 mm. Díry na úchytky jsou pouze předznačené z opačné strany, a to pro případ, že byste si chtěli přichytit vlastní úchytku. Komoda je dostupná v rozměrech 78x120x42 cm (v, š, h). Obdobné komody naleznete v kategorii komody s dvířky.

 

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.

Hodně žádaný produkt Komoda rea sisa 9 DRE lze sehnat v naší nabídce trvale výhodně. Aktuálně za 3 715 Kč.