Komoda reno úzká – ořech baltimore/černý lux

Moderní design, jednoduchost, eleganci nabízí program Reno. Jde o nábytek vhodný pro vybavení ložnic. Komoda Reno  je úzká, má... více informací »
Komoda reno úzká -
Značka: MB
4 313 Kč5 751 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Moderní design, jednoduchost, eleganci nabízí program Reno. Jde o nábytek vhodný pro vybavení ložnic. Komoda Reno  je úzká, má...

Moderní design, jednoduchost, eleganci nabízí program Reno. Jde o nábytek vhodný pro vybavení ložnic. Komoda Reno  je úzká, má 5 šuplíků a je vyrobená z lamina v odstínu ořech baltimore/černý lux. Svým provedením vynikne ve velkých ložnicích. 

 

Z kolekce Reno je možné objednat také skříň, komody, zrcadlo. Vše naleznete níže, v souvisejících produktech.Tento velmi žádaný produkt lze nakoupit právě zde tady na stránkách v kategorii úzké komody. Máme pro vás parádní produkty z této kategorie ve slevě! Známý výrobce MB pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. za báječné ceny! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele MB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Komoda reno úzká - MB jde sehnat zde teď právě za super cenu! V akci od 4 313 Kč.