Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea amy 18 – dub bardolino

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea amy 18
Značka: DRE
6 159 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda REA Amy 18 v odstínu dub bardolino má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, zásuvky 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Obsahuje 6 kontejnerů. Barvu lišt (B (3ks) + H (3ks)) si můžete zvolit v odstínu korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě. Rozměry komody jsou: 90x131x40cm (v,š,h.) Podobné zboží najdete v kategorii Komody do ložnice.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.
Diskontní kus Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea amy 18 – dub bardolino dostanete pohodlně tady na webu v sekci široké komody. Připravili jsme ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu.

Hodně žádaný kus Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea DRE k dostání zrovna skutečně levně! Právě nyní za 6 159 Kč.