Komoda s osvětlením attention 23b – bílý/dub sonoma/bílý lesk

Představujeme vám novinku na trhu - program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo... více informací »
Komoda s osvětlením attention 23b - bílý/dub
Značka: FO
13 739 Kč
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám novinku na trhu - program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo...

Představujeme vám novinku na trhu – program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Svým designem se řadí mezi moderní, nadčasové sestavy, které vyniknout především ve větších prostorech. Nábytek je vyroben v odstínu bílý dub sonoma/bílý lesk. Čelní plochy jednotlivých dílů jsou vyrobeny v kombinaci dřevotřískové desky a MDF materiálu v bílém lesku. Vnitřky vitrín, komod a úchyty jsou vyrobeny v odstínu dub sonoma. Velmi efektním prvkem jednotlivých dílů je jejich podsvícení ve spodní části. Praktické je také zaoblení hran nábytku.

 

Kolekce Attention je variabilním programem, tzn. že jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a poskládat tak sestavu podle vašich představ. 

 

Komoda Attention je 3 dvéřová a uvnitř je vybavena policemi. Lze k ní dokoupit také šuplík. 

  Hodně žádaný kus máte možnost získat taky tu na našich stránkách umístěný v kategorii široké komody. Najděte si ještě jiné produkty z této známé sekce ve výprodejové akci.

Unikátní a žádaný kousek Komoda s osvětlením attention 23b - bílý/dub sonoma/bílý FO jednoduše získáte aktuálně na webu pořád výhodně! Ceny již od 13 739 Kč.