Komoda s prosklením a osvětlením tiana – béžová

Tento velmi oblíbený výrobek Komoda s prosklením a osvětlením tiana JL je dostupný aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za cenu 11 681 Kč.
Komoda s prosklením a osvětlením tiana
Značka: JL
11 681 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní komoda Tiana má veškeré předpoklady k tomu, aby ozdobila váš obývák, popřípadě ložnici nebo předsíň. Na první pohled zaujme krásným skleněným detailem, který je součástí prostředních dvířek. Luxusní vzhled je způsoben i vysoce lesklým UV lakem, v tomto případě v odstínu teplé béžové barvy, jimž jsou potaženy všechny viditelné strany komody. Další předností UV laku je čtyřnásobná odolnost vůči fyzickému poškození oproti standardní metodě lakování. Na moderním designu se podílejí i stylové, chromové rukojetě, které jsou umístěny na všech třech dvířkách. Zažijete také kouzelnou atmosféru, a to díky LED osvětlení 18W u skleněného detailu. Prosklení je tvořené tvrzeným stopsolovým sklem, které se vyznačuje odrazivostí, takže vystavený předmět působivě odhalí při rozsvíceném osvětlení. 

 

 

Kromě perfektního designu oceníte také kvalitní vybavení komody. Vyzdvihnout si zaslouží systém soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché zavírání dvířek, a nožky nastavitelné za účelem vyrovnání nerovnosti na podlaze. Pravou i levou část komody pokrývají plná dvířka, za nimi je vnitřní prostor rozdělen policí. Další dvě police se nachází za prostředními dvířky se sklíčkem, takže celkem je komoda vybavena čtyřmi policemi. Díky tomu získáte bohatý úložný prostor na noviny, časopisy, společenské hry či jiné osobní věci. Přední strana komody je vyrobená z MDF desky, jinak korpus tvoří lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Interiér je proveden v bílé barvě.

 

 

Rozměry komody s prosklením a osvětlením Tiana jsou 150x85x45cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.