Komoda šuplíková snow 23 – bílý odstín

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Pojezdy... více informací »
Komoda šuplíková snow 23 - bílý
Značka: FO
6 340 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Pojezdy...

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Pojezdy šuplíků u komody Snow jsou velmi kvalitní s brzdným systémem.  Sestava je nabízena v dekoru C50 – korpus: Bílý Uni mat, přední strana: Bílý mat. Sestava se vyznačuje moderním vzhledem s čistými liniemi, který podtrhují podélné kovové úchytky. Sestava je vyrobena z kvalitní LTD desky. Jednotlivé části sestavy najdete níže, v souvisejících produktech. Zboží se dodává v demontovaném stavu. Komoda Snow má 3 šuplíky.
Velmi oblíbený výrobek Komoda šuplíková snow 23 – bílý máte možnost pořídit zrovna tady na stránkách ve známé kategorii standardní komody. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu! Populární značka FO dodává kvalitní produkty. za překvapivě výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více produktů od značky FO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento levný kousek Komoda šuplíková snow 23 - FO můžete koupit aktuálně za výprodejovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 340 Kč.