Komoda tom – atlantic/bílý/grafit

Představujeme vám  kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní... více informací »
Komoda tom - atlantic/bílý/grafit
Značka: MB
4 767 Kč6 356 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám  kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní...

Představujeme vám  kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nábytek Tom je vyroben z kvalitního lamina v barvě atlantic/bílý/grafit a má osobitý design. Nábytek se dodává v demontu.

 

O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry.  Oblíbený produkt máte možnost sehnat zrovna tu na našich stránkách v oblíbené sekci standardní komody. Najděte si zcela nové zboží ze zmíněné sekce ve slevě! Tato značka MB pro své zákazníky prodává top výrobky. za super peníze. Přesvědčte se sami. Máme toho více, podívejte se také na více kousků od značky MB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Komoda tom - atlantic/bílý/grafit MB lze zakoupit na našich stránkách teď téměř zdarma! Nyní pořídíte od 4 767 Kč.