Konferenční stolek 90x90cm tiana – bílá

Tento výjimečný produkt Konferenční stolek 90x90cm tiana JL k dostání právě teď v nabídce skutečně levně! Momentálně k dispozici za 7 715 Kč.
Konferenční stolek 90x90cm tiana
Značka: JL
7 715 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Konferenční stolek Tiana potěší milovníky jednoduchého, avšak moderního stylu. Na horní plochu čtvercového tvaru si s láskou budete nosit čerstvě uvařenou kávu a oblíbené pochutiny, popřípadě si odložíte rozečtenou knihu. Díky rozměrům 90x90cm bohatě pohostíte i svou návštěvu. Z designu budete mít radost zásluhou vysokého lesku, který je dán UV lakem v odstínu křišťálově bílé barvy. Cennou vlastností UV laku je také čtyřikrát větší odolnost proti fyzickému poškození než v případě standardního laku.

 

 

Přidanou hodnotou elegantního stolku jsou dva šuplíky se systémem tichého dovírání, takže knihy, časopisy či televizní ovladače budete mít hezky uklizené, a zároveň je budete mít hned po ruce. Čela zásuvek jsou provedena v MDF desce, ostatní části stolku jsou vyrobeny z MFC desky. Ve spodní části stolku je podstavec o výšce 6,4cm. Chytrým a užitečným detailem jsou přečnívající boční strany nad horní deskou stolku, takže časopisy či malé talířky budou mít zábranu pro to, aby končily na zemi.

 

 

Rozměry konferenčního stolku Tiana jsou 90x36x90cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.