Konferenční stolek frankie – dub bílý

Nejprodávanější produkt Konferenční stolek frankie - FI jednoduše seženete tady teď právě za rozumné peníze! Nyní pořídíte od 2 849 Kč.
Konferenční stolek frankie -
Značka: FI
2 849 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Při vybavování obývacího pokoje většina z nás jako první myslí na sedací soupravu, ke které však neodmyslitelně patří konferenční stolek. Ten je sice nenápadným, ale zato důležitým prvkem. Moderní, a přesto jednoduchý konferenční stolek Frankie obdélníkového tvaru báječně doplní sedačku a poskytne praktické odkládací prostory. Věci, které chcete mít u sebe, můžete odložit jak na horní desku stolu, tak do police. Mobil, ovladače, časopisy, notebook, miska s dobrotami a v neposlední řadě i unavené nohy. Vše můžete na stolek odložit.

 

Na stolek je použit dekor dubu bílého, který se bude jednoduše kombinovat s ostatními prvky v pokoji. Stolek je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 25mm, které je známo pro svou snadnou údržbu, mechanickou odolnost a odolnost vůči krátkodobému působení vody. Stolek je posílen ABS hranami. Rozměry konferenčního stolku Frankie jsou 120x60x41,5cm (š, h, v).

 

Konferenční stolek Frankie v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech.