Konferenční stolek lionel – dub sonoma truflový/bílý

Představujeme vám program vhodný do obývacích pokojů, ložnic - kolekci Lionel. Konferenční stolek Lionel je vyrobený z lamina... více informací »
Konferenční stolek lionel - dub sonoma
Značka: BF
2 969 Kč
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám program vhodný do obývacích pokojů, ložnic - kolekci Lionel. Konferenční stolek Lionel je vyrobený z lamina...

Představujeme vám program vhodný do obývacích pokojů, ložnic – kolekci Lionel. Konferenční stolek Lionel je vyrobený z lamina v kombinaci odstínů dub sonoma truflový/bílá. Je obdélníkového tvaru a nabízí otevřený úložný prostor. Horní a boční deska stolu je v hnědé barvě, ostatní díly v bílé barvě.

 

Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ.

 

Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. U vitrín a skříní je možné dokoupit osvětlení.

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel. 

Kvalitní a levný výrobek Konferenční stolek lionel - dub BF pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách za super peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 2 969 Kč.