Konferenční stolek tiana – béžová

Hodně žádaný kus Konferenční stolek tiana - JL můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Aktuálně stojí u nás 6 982 Kč.
Konferenční stolek tiana -
Značka: JL
6 982 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Konferenční stolek Tiana je nositelem pohody. Při zasloužené chvíli odpočinku si uděláte oblíbený čaj, odnesete si jej na prostorný a oku lahodící stolek, uložíte se na sedačku a už si jen budete užívat kouzlo momentu. Nebo by to bylo ještě lepší s knihou? Tak bude stačit sáhnout na jednu stranu stolku, kde jsou dvě otevřené přihrádky. Vyplníte je nově zakoupenými tituly či knihami, které si toužíte přečíst delší dobu, a pak si jen vyberete dle chuti. Případně zalovíte pro časopis do šuplíku s tichým dovíráním, který je ukrytý na druhé straně stolku. Relax bude dokonalý.

 

 

Potěšení budete cítit také díky pěknému vzhledu stolku. Povrch je potažen vysoce lesklým UV lakem v odstínu teplé béžové barvy, což kromě estetické hodnoty přináší i čtyřnásobnou odolnost vůči fyzickému poškození než v případě standardního laku. Čelo šuplíku je provedené v MDF desce, ostatní části stolku jsou vyrobeny z MFC desky. Ve spodní části stolku je podstavec o výšce 6,4cm, kde jsou schována kolečka. Přemístit stolek tak pro vás nebude žádný problém.

 

 

Rozměry konferenčního stolku Tiana jsou 104x36x65cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.