moderni-kuchyne-nabytek.cz

Konferenční stůl prospera – dub sonoma/latte-bílá

Exkluzivní produkt Konferenční stůl prospera - dub FI snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 2 299 Kč.
Konferenční stůl prospera - dub
Do obchodu »
Značka: FI
2 299
Popis produktu

Nezbytnou součástí obývacího pokoje je nejen televize a sedačka, ale také konferenční stolek. Kde jinde byste si odložili skleničku či kávu při posezení s přáteli, nebo umístili misku s brambůrky při sledování napínavého filmu? Samozřejmě na konferenční stůl.  Stolek Prospera v jednoduchém designu nabízíme v oblíbeném dekoru dub sonoma v kombinaci s bílou nebo latte barvou.

 

 Moderní konferenční stolek má obdélníkový tvar a svých jednoduchým provedením, skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru obývacího pokoje. Horní deska stolu je variabilní, to znamená, že si můžete při montáži zvolit, zda budete chtít stolek v kombinaci barev dub sonama s bílou, nebo dub sonoma v kombinaci s barvou latte. Jednoduše sladíte interiér dle vašich potřeb a vzhled pokoje nezůstane nudný. Konferenční stolek je vyroben z lamina o síle 16 mm s ABS hranami. Montáž stolku je velmi snadná, takže po smontování stolu budete mít čas položit nohy na stůl a relaxovat při sledování filmu či sportovního utkání.

 

Rozměry konferenčního stolku: 112×65,5×46,5 cm (š,h,v)