moderni-kuchyne-nabytek.cz

Konferenční stůl prospera – sonoma tmavá/dub sonoma

Akční produkt Konferenční stůl prospera - FI snadno pořídíte v naší aktuální nabídce za extra cenu. Zrovna nyní za cenu 2 299 Kč.
Konferenční stůl prospera -
Do obchodu »
Značka: FI
2 299
Popis produktu

Nezbytnou součástí obývacího pokoje je nejen televize a sedačka, ale také konferenční stolek. Kde jinde byste si odložili skleničku či kávu při posezení s přáteli, nebo umístili misku s brambůrky při sledování napínavého filmu? Samozřejmě na konferenční stůl.  Stolek Prospera v jednoduchém designu nabízíme v oblíbeném dekoru dub sonoma tmavá v kombinaci s dubem sonomou.

 

 Moderní konferenční stolek má obdélníkový tvar a svých jednoduchým provedením, skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru obývacího pokoje. Horní deska stolu je v kombinaci dvou barev dub sonama tmavá s dub sonoma. Jednoduše sladíte interiér dle vašich potřeb a vzhled pokoje nezůstane nudný. Konferenční stolek je vyroben z lamina o síle 16 mm s ABS hranami. Montáž stolku je velmi snadná, takže po smontování stolu budete mít čas položit nohy na stůl a relaxovat při sledování filmu či sportovního utkání.

 

Rozměry konferenčního stolku: 112×65,5×46,5 cm (š,h,v)

 

Konferenční stolek Prospera v jiném barevném provedení naleznete níže v souvisejícím zboží.