Kovová židle s polstrováním nebula – černá

Neodolatelný produkt Kovová židle s polstrováním nebula - CLK snadno můžete sehnat u nás teď trvale výhodně! Nabídky již od 3 498 Kč.
Kovová židle s polstrováním
Značka: CLK
3 498 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Velmi originální žídle do dětského pokoje v industriálním stylu Nebula zaujme především jedinečným designem a exkluzivním provedením. Židle je celokovová, v rámu opěradla i sedadla se používají silné kovové dráty. Na sedadle je pak měkký polstrovaný polštář čalouněný eko-kůží (100% polyester). Barevný nástřik židle je nanášen speciální technikou, která podtrhuje jedinečnost industriálního stylu. Konstrukce židle se nese v podobném duchu, přičemž je každý kus originálem a jednotlivé kusy tak nemusí být zcela identické. Upozorňujeme zákazníky, že se jedná o záměr a na případné reklamace tohoto typu nebude brán zřetel. 

 

Židle disponuje velkou sedací plochou 53cm. Ta zaručuje vysoký komfort při veškerých aktivitách. Použité materiály zajišťují, kromě vysoké odolnosti také snadnou údržbu. Vyhněte se však bělidlům, bělícím chemikáliím a drátěným kartáčům. Maximální nosnost židle je stanovena na 80kg. 

 

Rozměry kovové židle s polstrováním Nebula jsou 53x82x45cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech.