Kredenc dorota 232 – bílá/hnědá

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním... více informací »
Kredenc dorota 232 -
Značka: SZE
34 040 Kč
Ověřit dostupnost »
Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním...

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Kredenc z poctivého borovicového dřeva se hodí především do jídelny či kuchyně, avšak může stejně tak hezky obohatit obývací pokoj. Korpus kredence je ošetřen barevným nátěrem v odstínu P004. S nejnovější použitou technologií jsou povrchy lakovány dvakrát, takže budou lesklé, hladké a jemné a zespodu velmi diskrétně stále vidíte podstatu dřeva. Používáme výhradně ekologické barvy na vodní bázi. Barvy jsou kvalitní, certifikované a netoxické, díky tomu je lze aplikovat i na nábytek určený do dětských pokojů. Horní desky jsou opatřeny technikou hlubokého broušení v odstínu P064. Tato povrchová úprava spočívá v aplikaci mechanického postupu prováděného moderní mechanizovanou technologií, kdy se povrch dřeva tvrdě kartáčuje, čímž se odstraní měkké části mezi letokruhy, načež se dřevo ošetří mořidlem, patinou a nakonec lak nebo olej v závislosti na daném odstínu. S povrchovou úpravou ,,hlubokého kartáčování“ je pocit z masivního dřeva ještě výrazněji zvýrazněn, výsledný povrch je tvrdší, drsnější na dotek, ale také odolnější vůči malým nárazům. Výsledný vzhled nábytku je skutečně jedinečný, nemá obdoby.

 

Kredenc obsahuje úložných prostor v policích, zásuvkách a za prosklenými či plnými dvířky. Při umístění především v kuchyni oceníte výsuvné prkénko na krájení. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry kredence Dorota 232 jsou 138x197x50cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Diskontní kousek je k dispozici přímo tady na našich stránkách v populární kategorii příborníky a kredence. Prozkoumejte vyjímečné kousky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Kredenc dorota 232 - SZE máte možnost sehnat nyní za výborné peníze. Nabídka již od 34 040 Kč.