Kredenc dorota 232 – modrá/hnědá

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním... více informací »
Kredenc dorota 232 -
Značka: SZE
34 040 Kč
Ověřit dostupnost »
Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním...

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Kredenc z poctivého borovicového dřeva se hodí především do jídelny či kuchyně, avšak může stejně tak hezky obohatit obývací pokoj. Korpus kredence je ošetřen barevným nátěrem v odstínu P045. S nejnovější použitou technologií jsou povrchy lakovány dvakrát, takže budou lesklé, hladké a jemné a zespodu velmi diskrétně stále vidíte podstatu dřeva. Používáme výhradně ekologické barvy na vodní bázi. Barvy jsou kvalitní, certifikované a netoxické, díky tomu je lze aplikovat i na nábytek určený do dětských pokojů. Pracovní deska a vnitřek kredence jsou opatřeny voskováním v odstínu P002. Jedná se o vosk prémiové kvality přivezený ze západní Evropy. Voskovaná povrchová úprava navrací dřevu přirozený vzhled a kromě toho, že je kompatibilní s dříve módními tmavě hnědými odstíny, vrátí takto upravenému nábytku vzpomínky na staré časy. Výsledný vzhled nábytku je skutečně jedinečný, nemá obdoby.

 

Kredenc obsahuje úložných prostor v policích, zásuvkách a za prosklenými či plnými dvířky. Při umístění především v kuchyni oceníte výsuvné prkénko na krájení. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry kredence Dorota 232 jsou 138x197x50cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Kvalitní a velmi žádaný kus lze koupit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v sekci příborníky a kredence! Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele SZE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka SZE má ve stále nabídkce kvalitní zboží .

Neodolatelný kousek Kredenc dorota 232 - SZE jednoduše naleznete v aktuální nabídce pořád výhodně. Akční cena již od 34 040 Kč.